Кухні дерево

Кухні з дерев'яними фасадами
Артикул: 11-128

Кухні з дерев'яними фасадами на замовлення в Києві

Дерев'яна кухня
Артикул: 11-127

Купити меблі для кухні з дерев'яними фасадами

Кухня "Ролекс" із масиву дерева
Артикул: 11-125

Білосніжні фасади підкреслюють величавість виробу, створюючи в приміщенні затишок і комфорт.

Кутова дерев'яна кухня
Артикул: 11-124

Кухня на замовлення в Києві


кухни из дереваДерево - найкрасивіший і найпрестижніший матеріал, з якого можна виготовити меблі. З давніх часів деревину використовували для виробництва меблів, зокрема кухонь. Проте навіть сьогодні, коли активно використовуються новітні технології та матеріали, популярність виробів із дерева не падає, адже деревина має безліч якостей, які до вподоби і виробникам, і клієнтам. Одна з них - екологічність. Оскільки деревина не токсична, вона не становить небезпеки для живої природи й довкілля.

Ще одна позитивна характеристика дерева як матеріалу - міцність і практичність. Так, далеко не кожен вид матеріалу може похвалитися високою зносостійкістю - навіть через десятки років меблі з дерева не втратять свій первісний натуральний вигляд та експлуатаційні якості.

Здебільшого кухні з дерева виготовляють у класичному стилі. Цей саме той дизайн, який гармонійно вписується в будь-який інтер'єр і поєднується з будь-яким іншим дизайном. Класичний стиль завжди актуальний, і час не має над ним влади. Додаючи окремі штрихи, класичну кухню можна виконати у безлічі розмаїтих рішень.

Дерев'яну кухню в класичному чи будь-якому іншому стилі - на ваш смак - ви можете купити кухню в Києві в салоні кухні ЛеонДизайн. Ми виготовляємо кухні з натурального дерева на замовлення. Якщо ви піклуєтеся про здоров'я своєї родини і вам не байдужий стиль вашого будинку, дерев'яні кухні від Леондизайн - це саме те, що вам треба. Ми розробимо для вас індивідуальний дизайн-проект і створимо ексклюзивний кухонний гарнітур.

Усі свої запитання ви зможете спершу поставити нашим менеджерам за номером телефону, що його розміщено в розділі «Контакти». Наступний крок - фахівець навідається до вас додому, зробить заміри, вислухає всі побажання й озвучить приблизну вартість бажаної кухні з дерева. Почувши її, ви переконаєтеся, що дерев'яні кухні - абсолютно доступне задоволення, особливо якщо брати до уваги всі переваги цього натурального матеріалу, фурнітуру європейських виробників і висококласну роботу наших майстрів.