Про нас

Ми  раді вітати Вас на сторінках нашого сайту!

Меблева компанія «Леон Дизайн» займається виготовленням меблів на замовлення. Наша компанія надає свої послуги з 2006 року. За цей час ми не лише здобули багатий практичний досвід, а й зарекомендували себе як стабільне та надійне підприємство. Компанія «Леон Дизайн» виготовляє кухні, кухонні куточки, шафи-купе й меблі з дерева під замовлення в Києві та Київській області.

Якщо Ви бажаєте придбати ексклюзивну кухню, шафу-купе чи меблі з натурального дерева, які б ідеально гармоніювали з Вашою оселею, сміливо звертайтеся до нас. Якісні, красиві, функціональні та, що найголовніше, довговічні меблі – це корпусні меблі від «Леон Дизайн».

«Леон Дизайн» упевнено лідирує серед виробників кухонних меблів. Виготовлення меблів для кухні - один із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії.

Ми цілком безоплатно надаємо послуги наших дизайнерів, за допомогою яких вже сотні клієнтів змогли підібрати собі варіант кухні або шафи-купе на замовлення. Адже кухня на замовлення - це технічно складний продукт, який вимагає професійного підходу на всіх етапах розробки, зокрема дизайн-проект та установку. Для нас облаштування Вашої кухні – це більше, ніж просто робота. Ми прагнемо, щоб Ви отримували задоволення від співробітництва з нами, оскільки прекрасно розуміємо, що задоволені замовники - це найкраща та найефективніша реклама нашого професіоналізму.

Дизайн-проект, замір приміщення, доставка й установка надаються безплатно! 

Переглянути фотографії наших робіт можна в розділі Галерея.

 

Наша головна нагорода - радість у Ваших очах!